REGULAMIN

zasady obowiązujące na forum

REGULAMIN

Postprzez jkozjag » 29 maja 2012, o 13:31

Spis reguł czyli REGULAMIN

Poniżej spis zasad obowiązujących na forum oczywiście w zarysie i ogólnikowo.
"karane" są :
1. wulgarność [część załatwia automatyczny ale niezbyt inteligenty cenzor], obrażanie innych [w tym prowokowanie], obsceniczność słowna i wizualna [w formie np. zlinkowanych lub załączonych zdjęć czy obrazów]
2. brak kultury osobistej na podstawowym poziomie czyli *debil* i bezczelność [jak ktoś nie rozumie definicji służę pomocą]
3. spory na tematy wrażliwe - wiara, polityka, orientacje seksualne, etc
4. tematyka nie zgodna z prawem bądź uważana za szkodliwą moralnie czy etycznie - terroryzm, używki, pedofilia, etc
Powyższe będą bezwzględnie napiętnowane [możliwe natychmiastowe pożegnanie i usunięcie wątków] - r
5. reklamowanie, promowanie i ocena firm prowadzących działalność konkurencyjną oraz ich produktów
5. powielanie tematów, uciążliwe ponaglenia, zwroty do konkretnych osób
6. stosowanie dużych liter [w tematach i treści] bądź kolorowego tekstu [czerwony zastrzeżony dla administracji]
7. zamieszczanie avatarów, podpisów lub innych danych [np. miejscowości] obraźliwych lub wprowadzających celowo w błąd
- można załączać wyłącznie własne zdjęcia nie interesują nas aligatory, myszki, supermenty,
- fotki nie mogą zawierać żadnych obscenicznych czy wulgarnych ujęć lub napisów
- bez podania przyczyny uzurpuję sobie prawo do ich usunięcia i zablokowania użytkownikowi możliwości dalszego dodawania
8. wszystkie inne niewymienione które zaburzają spokojną i mam nadzieję na poziomie dyskusję użytkowników

Nieznajomość prawa szkodzi - więc nie ma drodzy Państwo tłumaczeń "ja nie wiedziałem". Nie ma też możliwości wycofania ostrzeżenia wygasa ono automatycznie po 60 dniach - trzecie ostrzeżenie automatycznie blokuje możliwość logowania na forum.
Powyższe zapisy dotyczą wszystkich działów forum. Posty które są dla kogoś obraźliwe lub niezgodne z powyższym można zgłaszać "do rozpatrzenia" - przy każdym poście w górnym prawym rogu jest znaczek wykrzyknika "zgłoś ten post".
Pozdrawiam
jkozjag
Administrator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2011, o 10:47

Powrót do Regulamin forum

cron